czwartek, 23 maja 2013

znów rok starszy

kolejny rok życia za mną!
dziękuję Wszystkim za życzenia i rewelacyjne prezenty - Judycie, Rodzicom, Rodzicom Judyty, Dziadkom, Lidii i Nikodemowi, Agnieszce i Rafałowi i mojej Chrzestnej. ogromnie się cieszę, że z częścią z Was mogłem się wczoraj zobaczyć ale też żałuję niezwykle, że nie ze Wszystkimi. mam jednak nadzieję, że to tylko kwestia czasu i wkrótce zobaczę i tych pozostałych z którymi wczoraj nie było mi to dane. 
dziękuję raz jeszcze za wszystko!    

rozmiary dobre, fasony odpowiednie, kawa doskonała, woda toaletowa świetna (szczególnie butelka mi się podoba), w grę "Łap Zwierzaki" wymiatam tak, że nie ma na mnie mocnego, Toblerone uwielbiam bardziej niż bohater książki Erlanda Loe pt. "Naiwny. Super", a filmy fotograficzne to zawsze idealny dla mnie prezent. o książce chyba nie muszę w ogóle wspominać - nasza fotograficzna biblioteczka powoli ale sukcesywnie się rozrasta
dokończę pozycję pt. "Fotografja Praktyczna" autorstwa Józefa Świtkowskiego z 1919 roku i zabieram się za "Fotografię XX wieku"
koszulka sportowo-wizytowa
flakonik zostawię sobie nawet gdy zużyję już całą wodę toaletową - bardzo podoba mi się ten gadżet
koszulka sportowo-muzyczna na inne okazje
kawa to naprawdę rewelacja - polecam każdemu kto lubi ją aromatyczną z lekką nutą słodyczy w zapachu. dla mnie mistrzostwo!
filmy - tego nigdy u nas za wiele!
Agnieszko i Rafale! (to pewnie z Wami najszybciej zagramy w "Łap Zwierzaki") chciałem zakomunikować, że MISZCZ "Farmera" obejmuje automatycznie także MISZCZOSTWO w w/w grę i jako, że jest ona moją własnością nie mogę się tego tytułu pozbyć na rzecz kogoś innego! tak więc przygotujcie się na sromotne porażki!
wisienką na torcie był papier w jaki miałem zapakowaną koszulkę z Hendrixem - Lidio i Nikodemie nie wyrzuciłem i nie wyrzucę go tak długo jak tylko to możliwe!
na koniec powrót do początku spisu prezentów - jest to tematyczna książka dla tego bloga więc jej kilka zdjęć więcej zamieszczam. fajnie, bo po Polsku, a dla mnie to duże udogodnienie - absolutnie!

wiele zdjęć, ich opisy, z tego co widziałem to i trochę historii i ich genezy. naprawdę nie mogę się już doczekać kiedy zacznę ją czytać. dzięki Judytko!


to tyle.
i znów jestem rok starszy...

do szybkiego zobaczenia - wkrótce zapowiedziane nowe aparaty w kolekcji m. in. Pentax i Minolta - pierwsze w zbiorze. nie były jeszcze pokazywane aparaty tych firm na stronach tego bloga (miałem je kiedyś przez czas jakiś, ale później się ich pozbyłem - teraz już są integralną częścią kolekcji)

2 komentarze:

 1. Zazdroszczę tak oryginalnych prezentów :D
  i spóźnione Wszystkiego Najlepszego ! Nie wiem ile to lat aczkolwiek na pewno przeżyte dobrze :)
  STO LAT !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za za życzenia oraz za ponowne odwiedziny po pewnym czasie :-) Co do mojego wieku to nawet brakuje mi do 1/3 z setki więc mam nadzieję, że zdążę jeszcze trochę ciekawych aparatów zebrać w życiu ;-) Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję.

   Usuń